Головна Мій профіль Вихід RSS                                                                                                                                                                                                                                                                        Понеділок, 02.10.2023, 04:28                                                                                                                                                                                   
ВИ УВІЙШЛИ ЯК Гість | ГРУПА "Гості"


БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР 

ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

 https://www.facebook.com/BRZPO 

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 194
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


09:07
1 жовтня - міжнародний день людей похилоговіку та день ветерана в Україні

Другий місяць осені починається з особливоїдати. 1 жовтня у всьомусвітівідзначаєтьсяМіжнародний день

людей похилоговіку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україніцетакож і День ветерана.

Цей день – не лишеможливістьнагадативсім про людськийобов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішоїчастинисуспільства. Це і привід до роздумівщодоподальшоїдолілюдства, йогокультури, взаємозв’язкупоколінь. За міжнародноюкласифікацією, особою похилоговікувважається той, хтодосяг 65 років. Таких у світіниніпонад 640 мільйонів, тобтомайжекожнадесяталюдина на Землі. До 2050 року число їх у багатьохрозвиненихкраїнахзбільшитьсявдвічі, а загальнакількість складе 2 мільярдиосіб. В Українікожен 5 мешканець – це особа похилоговіку, шостаїхчастинасамотні люди. Половиніізсамотніх людей потрібнадопомога в повсякденномужитті, особливо сьогодні, коли для багатьохпенсіонерівосновнимджереломіснування є пенсія, розмірякої не забезпечує нормального життя. Багатолітніх людей в Україністраждаютьвіднезадовільнихжитлових умов. Однією з найболючіших проблем, щобезпосередньоторкаютьсявсіх без винятку людей похилоговіку, є недоступністьадекватногомедичногообслуговування. Ціни на лікистають практично недоступними для людей з низькими доходами, якими є переважнабільшістьпенсіонерів.

У цей день світ говорить про проведеніактивнідіїщодозахистуінтересів людей похилоговіку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у ційсфері. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилоговіку», чиммаємозавдячуватиїм. Передусім, це люди, найбільшебагатствояких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, щоцепокоління тих, хто на фронтічивтилувистояли і зробилинайбільшийвнесок у розгром фашизму. Цього не маємозабувати.

Турбота про громадянпохилоговіку, ветеранів та інвалідівнеобхіднакожноїхвилини не як відзначеннясвятковоїдати, а як повага до людей, якісвоєюбагаторічноюпрацеюзаслуговують на глибокупошанунащадків.

В цей день добувачі освіти Баг атопрофільногорегіонального центру професійної освіти  в Черкаській області відвідали і привітали своїх старших наставників – ветеранів праці.

Міжнародний день людей похилоговікупокликанийвисловитивизнання особам старшоговіку за їхвнесок у розвитоклюдськогопотенціалу та економіки, звернутиувагусуспільства на проблеми глобального постаріннянаселення. Довгежиття – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свійневідплатний борг перед ветеранами та громадянамиповажноговіку. Робитимемо все, щоб вони щоденновідчувалиповагу і турботу, малигіднийрівеньжиття, не втрачалисуспільноїактивності.

Переглядів: 162 | Додав: vpl | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів