24 лютого 2020 року в БРЦПО у Черкаській області стартував Тиждень математики, сповнений цікавинок та загадковості. Викладачі математики Холопова Т.В. та Тарнавська Л.П. ознайомили учасників з планом проведення заходів на весь тиждень.
В рамках Тижня математики була оформлена виставка стіннівок "Геометричні фантазії".
25 лютого проведена гра «Цікава математика» для здобувачів освіти І курсу. Учасників гри чекала подорож у цікавий світ математики. Під час якої вони знайомилися, змагалися, штурмували математичні перепони, розгадували кросворди, зображали своїхтоваришів геометричними фігурами.
26 лютого для здобувачів освіти ІІ курсу проведено «Турнір кмітливих». Учасники турніру взяли участь у математичній вікторині, геометричному блоці, змаганні капітанів, розгадували кросворди та знайомилися з найдавнішою пам’яткою Київської Русі з арифметики.
27 лютого викладачем математики Тарнавською Людмилою Петрівною проведено урок цікавої математики «Інтелектуальний марафон» для здобувачів освіти ІІІ курсу. Під час якого було проведено діагностування, тренінг - мислення, логічні припущення, досліджено «Піраміду знань» здобувачів освіти, зіграно в гру «Хто шукає, той завжди знаходить» та підсумовано « Логічним олімпом».
Усний журнал «Вчені, яких подарувала світові українська земля» пройшов у Центрі 28 лютого. Під час заходу учасники мали змогу переконатися, що у кожному періоді історії математики були свої видатні постаті вчених, у яких були різні долі. Одні зажили слави і безсмертя ще за життя, іншим судилося пройти складні шляхи і розділити трагічну долю свого народу. Багато визначних математиків стали зразками щирої відданості науці, патріотами свого народу.
Усі присутні мали змогу переглянути відео матеріали про життя видатних математиків України, які саме пам’ятники встановлені на території нашої держави математикам. Також було переглянуто презентаційні матеріали про видатних українських математиків на монетах, які іменні стипендії українських математиків на разі є в Україні, прослуханеінтерв’ю з Мариною В’язовською- українкою, яка розв’язала задачу, над якою математики усього світу билися кілька століть.
Була проведена весела хвилинка на якій розгадувались математичні загадки та наведені цікаві факти з математики у житті людства.
Підводячи підсумки Тижня математики хотілося б зазначити, що математика – це країна, яка не має меж, тому і вивчати її можна без кінця і побажати усім успіхів на цьому довгому і цікавому шляху!
|